KillerDeal dla Dużych Dzieci – KONKURS!

Znacie opinię, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus? A do tego często zachowują się jak duże dzieci i to bez względu na płeć. Co Was denerwuje albo rozczula u partnera, gdy zamienia się w duże dziecko? Może jest kapryśny i ma zachcianki, a może marudzi i tupie nóżkami, kiedy pojawia się problem? Napiszcie w jednym zdaniu, jak objawia się to, że kobiety lub mężczyźni zamieniają się czasem w duże dzieci. Wystarczy jeden przykład wzięty z własnego doświadczenia!

Konkurs_public_domain2

Aby wziąć udział w konkursie KillerDeal dla Dużych Dzieci dokończ zdanie:

„Mężczyźni są dziecinni, bo…”
lub
„Kobiety są dziecinne, bo…”

a następnie prześlij je na adres konkurs@killer-deal.pl do 31.10.2013. Trzy najzabawniejsze i najbardziej trafne zdania opublikujemy na naszym blogu i profilu facebookowym, z krótkim komentarzem Pana Grzegorza Kordka.

Zwycięzca otrzyma kupon na 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w górach – w Willi Krzesanica w Zakopanem – oraz darmowy dostęp do 3 szkoleń online, prowadzonych przez Grzegorza Kordka, specjalistę ds. komunikacji biznesowej i międzypłciowej oraz coacha.

Tematy szkoleń do wyboru dostępne na stronie szkolenia.grzegorzkordek.pl/:

1) „4 Sposoby by mężczyzna robił to, co chcesz

2) „25 Sposobów na Szacunek Mężczyzny”

3) „Zaklinacz Kobiet”

Zdobywca miejsca drugiego otrzyma nagrodę w postaci kuponu na 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w Pensjonacie Gościna u Maryny w Poroninie. Osoba, która zajmie miejsce trzecie, zostanie obdarowana przez nas nagrodą w formie kuponu na 100 odbitek zdjęć w formacie 10×15 cm lub 50 odbitek w formacie 15×21 cm na papierze fotograficznym Fujifilm CA, których wykonaniem zajmie się firma FreeLAB.

Każdy z nagrodzonych otrzyma też dostęp do jednego, wybranego szkolenia Grzegorza Kordka dostępnego na stronie http://szkolenia.grzegorzkordek.pl/.

UWAGA !! Ponadto każdy fan profilu KILLERDEAL na Facebooku, który weźmie udział w konkursie, będzie mógł uczestniczyć w szkoleniu internetowym Na ŻYWO prowadzonym przez Grzegorza Kordka pt: Instrukcja obsługi Mężczyzny.

Sprawdź najlepsze promocje i polub KILLERDEAL na Facebooku

ZAPRASZAMY!

 

REGULAMIN KONKURSU

 „KillerDeal dla Dużych Dzieci”

 1.  POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.Organizatorem konkursu pod nazwą „KillerDeal dla Dużych Dzieci” (dalej zwany „Konkursem”) i jednocześnie fundatorem nagród jest GRUPA UMT S.C. Kraków,  Kryspinów 123.
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem, zwanym dalej: „Regulaminem”.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest  na stronie internetowej blog.killerdeal.pl
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

2. ZASADY KONKURSU

2.1. Konkurs jest przeprowadzony na stronie internetowej: blog.killerdeal.pl i na profilu KillerDeal na facebooku (http://www.facebook.com/Killerdealpl?fref=ts)
2.2. Konkurs trwa w dniach od 25.07.2013 do 31.10.2013.
2.3. Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi najpóźniej 20.11.2013 na stronie internetowej blog.killerdeal.pl i na profilu KillerDeal na facebooku .
2.4. Konkurs polega na dokończeniu w zabawny sposób zdania –„Mężczyźni są dziecinni, bo…” lub „Kobiety są dziecinne, bo…” .
2.5. Aby wziąć udział w konkursie pod nazwą „KillerDeal dla Dużych Dzieci” należy wysłać dokończone zdanie na adres konkurs@killer-deal.pl .
2.6. Uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedno zdanie, wysyłając je do redakcji serwisu na podany adres.
2.7. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na rozpowszechnianie zgłoszonego zdania na stronach serwisu blog.killerdeal.pl i na profilu KillerDeal na facebooku.
2.9. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji przesyłanych zdań, jeśli uzna, iż ich treść może naruszać regulamin konkursu, prawo lub dobre obyczaje.
3.0. Laureatami Konkursu są osoby, których zgłoszone do konkursu zdania zostały wytypowane przez zespół KillerDeal.

3. PRZYZNANIE NAGRÓD

3.1. Laureaci konkursu wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 2 najpóźniej do dnia 20.11.2013 roku.
3.2. Laureaci konkursu powiadomieni zostaną o wygranej  poprzez publikację informacji na ten temat na stronach serwisu blog.killerdeal.pl i na profilu KillerDeal na facebooku.
3.3. Laureaci konkursu powiadomieni zostaną o wygranej poprzez wysłanie informacji o wygranej i sposobie dostarczenia nagrody na adres e-mail, podany w trakcie zgłaszania konkursowego zdania.
3.3. W przypadku niedostarczenia danych adresowych przez laureata w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wygranej, prawo do nagrody wygasa.
3.4. Laureat konkursu ma prawo do otrzymania tylko jednego zestawu nagród, który nie podlega zamianie na inną nagrodę ani na równowartość pieniężną nagrody.
3.5. Laureatowi Konkursu zostanie wysłana nagroda na adres, wskazany przez Laureata Konkursu. Wysyłka nagród obejmuje teren wyłącznie Rzeczpospolitej Polskiej.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

4.1.  Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
4.2. Organizator oświadcza, że dane osobowe Uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora konkursu o raz Fundatora nagród w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu, jego prawidłowego przeprowadzenia oraz wysyłki nagród .
4.3. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- niedoręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem.
- świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
4.4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>