Ekskulzywny raj

Nadchodzi koniec wakacji a wraz z nim kończymy nasz cykl wpisów, które przedstawiają Wam najciekawsze naszym zdaniem miejsca. Wspomnieliśmy o wyjazdach zarówno polskich jak i zagranicznych, tych tańszych i droższych… Na koniec postanowiliśmy zaprezentować Wam mały raj na Ziemi – marzenie większości wczasowiczów – Wyspy Kanaryjskie!

 

Te wyjątkowe wyspy położone są na Oceanie Atlantyckim na północny zachód od wybrzeży Afryki, zaliczanych do Makaronezji. Obecnie tereny te należą do Hiszpanii. Co ciekawe nie tylko współcześnie doceniamy niezwykły urok tego miejsca, bo już w starożytności Wyspy Kanaryjskie były znane jako Wyspy Szczęśliwe i jak się uważa były odwiedzane przez Greków i Rzymian.

33-1217252411HM10

Pobyt ma Wyspach Kanaryjskich gwarantuje cudowny wypoczynek w egzotycznym miejscu s otoczeniu cudownej przyrody. Niewątpliwymi atutami pobytu na tych Wyspach jest gwarancja pięknej pogody, czystych plaż i krystalicznej wody, która je opływa. Kwestie te są szczególnie doceniane jeśli szukasz idealnego miejsca na wakacyjny wypoczynek z całą rodziną.

1340712609

b (2)

Wyspy Kanaryjskie to prawdziwa kopalnia atrakcji i możliwości. Tam każdy znajdzie dla siebie dokładnie to o czym marzy! Możesz szaleć w wodach Oceanu lub spokojnie wypoczywać na pięknych piaszczystych plażach lub przy hotelowych basenach. Gorące słońce, piaszczyste plaże, szum fal pozwoli Ci na niezapomniane odprężenie w magicznym miejscu!

sunbathing in paradise

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>