Siła witaminy C – zastosowanie, o jakim nie słyszeliście!

Wszyscy doskonale wiemy, że witamina C ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Powtarzały nam to nasze mamy i babcie. Zwykle jednak kojarzona jest z przeziębieniem i zimą, jako środek, który ma nas chronić przed chorobą. Dziś przedstawimy Wam inne zastosowanie witaminy C!

Obecnie witamina C nie jest już jedynie lekiem na różnego rodzaju przeziębienia. Teraz poznajemy jej inne właściwości, które dotąd nie były wykorzystywane. Witamina C szturmem podbija kosmetykę. Jej dobroczynne działanie na cerę doceniło już tysiące kobiet!

702c7c91-58f7-4157-baac-93882a3fc0b4_20091228112906_Cytrusy43

Dzięki zastosowaniu specjalistycznej ampułki z witaminą C skóra nabiera blasku i witalności. Do jednych z najważniejszych efektów, jakie przynosi ten zabieg jest fakt, że Twoja skóra stanie się pełna blasku i witalności. Skóra będzie nawilżona jak nigdy dotąd a drobne zmarszczki przestaną być widoczne.Co więcej zabieg z wykorzystaniem witaminy C sprawi, że Twoja cera będzie odmłodzona i pełna blasku, a Ty zapomnisz o szarej i zmęczonej skórze.

cytryna-i-limonka-wpadajaca-do-wody

W ostatnich dniach nie brak nam słońca. Wiele osób postanowiło spędzić ten gorący czas opalając się na plaży. Niestety znaczna część wróciła do domu z oparzeniami słonecznymi… I na to pomoże nam zabieg z wykorzystaniem witaminy C! Naprawia on uszkodzenia posłoneczne i zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

lemon

Doceń siłę, jaka tkwi w tej  witaminie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>